Uncategorized

Zdravé hranice – úcta k vnitřnímu rytmu • Míša Matějčková (Cyklicky k sobě) • 9. 3. 2023

KDY: 9. 3. 2023
KDE: salónek Penzionu a Restaurantu Vyskeř (adresa)
ZAČÁTEK: 18:30 hod
VSTUPENKY: 199 Kč/ na místě: 240 Kč
VSTUPENKY ZAKOUPÍTE TADY • upozorňujeme, že kapacita míst je omezená!

Skvělá Míša Matějčková vtipně a velmi srozumitelně, zároveň však chytře a poutavě přiblíží téma přednášky Zdravé hranice – úcta k vnitřnímu rytmu. Uvědomění si hranic a svého vnitřního rytmu může vést k velmi zásadním fyzickým i psychickým změnám – samozřejmě pozitivním! – v našem životě. Přijďte si poslechnout charismatickou Míšu, na jejíž přednášce se nebudete nudit a zároveň si odnesete spoustu skvělých tipů a poznatků pro lepší život!

PŘEDNÁŠKA:
Jak spolu souvisí vědomí si vlastních hranic a náš vnitřní rytmus? Velmi zásadně! A právě o tom si budeme povídat 9. 3. 2023 v Penzionu Vyskeř! ☺️

• Nedaří se vám rozpoznat, kde končí vaše osobní hranice a začíná prostor druhých lidí? 

• Nasloucháte svému vnitřnímu rytmu?

• Podle čeho poznáme, kdy máme svůj čas věnovat péči o sebe a „dobít si baterky“ a kdy naopak jít vstříc dobrodružstvím a vystupovat z komfortní zóny?

O MÍŠE: Mé jméno je Míša Matějčková a jsem autorkou projektu Cyklicky k sobě.
Patřím mezi mentální intuitivce se schopností telepatického čtení v přítomné situaci a prostoru a zároveň jsem vysoce citlivý jedinec. Obě tyto schopnosti mi pomáhají při práci s klienty i při veškeré mé tvorbě a samozřejmě při překonávání svých vlastních životních výzev.
Věnuji se psaní blogu, individuální práci s klienty, přednáškám a v neposlední řadě tvorbě kratičkých sebe-uvědomovacích videí v mém youtubovém miniseriálu Co pro sebe můžu udělat? – odkaz ZDE: https://www.youtube.com/channel/UCENz0K8IU3drTpoOVKvsfSw

Více info o mně i mé články najdete na webu www.cyklickyksobe.cz

Těším se na setkání s vámi 🙂
Míša